Scrie un subiect nou Răspunde la subiect  [ 2 mesaje ] 
Dogma 
Autor Mesaj
Membru Junior

Mesaj Dogma
Nu credeti ca noi dicutam prea mult, lupta este importanta aia de sa vezi in tine ce se intampla. Majoritatea intra aici ca cred ca dau ceva raspunsuri destepte sau socante etc. sau ca el ai marea lumina. Mare greseala este asta , eu cred ca trebuie sa ne intoarcem la simplitatea si in trai si in gandire, pildele sun simple si scurte dar cu sentiment puternic si nu le intelegi cu capu ci cu inima , fiinca ei se si adreseaza, mintea inearca si ea sa tina pasu dar vine din urma, ai drpt ca inainte de asta progresul al faci cu mintea iar apoi se scufunda si vrea sa curete inima dar tre sa mai si depasesti asta. Este un mic dracusor aici care pe multi ai pacaleste trebuie doar sa-l gasesti, fiti sinceri si modesti in toate si smerenia sa vina peste voi si peste mine si sa ne dam seama de toate aceste trucuri, cu multe sunt si sunt pavate cu bune intentii

14 Mai 2006, 21:06
Administrator

Locaţie: Cluj
O MARE rugăminte: respect pentru limba română! Nu văd nici un motiv să ne grăbim să scriem de doi lei pe acest forum. Pot număra zeci de greşeli de limbă română în cele câteva postări de până acum ale tale, Andrei. Te rog deci: fii atent la limba română. Poate apoi voi şi răspunde la ce spui, dar pentru moment fac alergie la un text cu atâtea litere mâncate, punctuaţie aiurea şi altele. Ţin prea mult la calitatea acestui forum ca să nu îţi dau acest prim avertisment.

14 Mai 2006, 21:15
Profil YIM WWW
Afişează mesajele de la anteriorul:  Sortează după  
Scrie un subiect nou Răspunde la subiect  [ 2 mesaje ]