Scrie un subiect nou Răspunde la subiect  [ 2 mesaje ] 
cerere de a fi sters din acest forum 
Autor Mesaj
Mesaj cerere de a fi sters din acest forum
a

Ultima oară modificat de gnothe_aletheia pe 17 Feb 2011, 16:42, modificat 1 dată în total.

06 Dec 2010, 12:21
Preot

Locaţie: Ploiesti
Mesaj Re: cerere de a fi sters din acest forum
gnothe_aletheia scrie:
Ţin să reamintesc administratorilor acestui forum că am cerut să fiu şters din acest forum. Mă gândesc că nu vreţi să vin la voi să mă milogesc să fiu şters de pe forum. Aştept deci să mi se anuleze contul de pe forum.

Ati amintit acest lucru cuiva? ...

Dupa cum nimeni nu a venit la dumneavoastra nici nu s-a milogit sa va inscrieti in acest forum, daca nu mai doriti sa participati la discutii sau sa cititi mesajele din acest forum, puteti considera absenta dumneavoastra ca parasire a forumului, fara alte solicitari ulterioare.

Mesajele pe care dumneavoastra le-ati scris si mai ales cele care v-au citat scrierile dumneavoastra, probabil ca nu vor fi sterse, decat daca au iesit din regulile bunei cuviinte intr-un forum.

Daca insistati cu asemenea mesaje, probabil vi se va bloca accesul la a mai scrie in viitor. Cred ca intelegeti faptul ca administratorii si moderatorii au si altceva de facut decat sa urmareasca expres mesajele cuiva ori sa stearga conturi...

Sa auzim de bine.

06 Dec 2010, 14:39
Afişează mesajele de la anteriorul:  Sortează după  
Scrie un subiect nou Răspunde la subiect  [ 2 mesaje ]