Scrie un subiect nou Răspunde la subiect  [ 123 mesaje ]  Du-te la pagina 1, 2, 3, 4, 5 ... 13  Următorul
Necatolicii pe Forum 
Autor Mesaj
Preot

Mesaj Necatolicii pe Forum
Este interesant ca tot mai multi necatolici ( ortodocsi, protestanti,neoprotestanti) scriu pe forum, semn al interesului tot mai mare pe care acest Forum il starneste prin varietatea discutiilor.

07 Noi 2007, 20:30
Profil YIM
Membru Senior

Din păcate aceştia aduc cu ei un stil dezlânat şi câtuşi de puţin punctual. Cred că orizontul lor încâlcit şi îmbâcsit ar putea asfixia acest forum.

07 Noi 2007, 21:01
Membru Senior

Locaţie: Bucuresti
Din păcate aceştia aduc cu ei un stil dezlânat şi câtuşi de puţin punctual. Cred că orizontul lor încâlcit şi îmbâcsit ar putea asfixia acest forum.

Foarte prietenos si delicat mesajul si da o nota buna autorului...

Eu zic ca se potriveste vorba aceea: "ma uit de la cine vine si putin imi pasa" 8)

07 Noi 2007, 21:14
Profil YIM
Membru Senior

Foarte prietenos si delicat mesajul si da o nota buna autorului...

=D>

si iubirea de necatolici e forma de a-ti iubi aproapele...

07 Noi 2007, 21:15
Preot

Locaţie: Ploiesti
Orice oaspete este binevenit, atata timp cat are o dorinta de a afla informatii despre Biserica Catolica.

07 Noi 2007, 21:16
Membru activ

Locaţie: Bucureşti / Zalău
Orice oaspete este binevenit, atata timp cat are o dorinta de a afla informatii despre Biserica Catolica.

Si bineinteles cand nu are ceva impotriva domnului Basescu caci incalca preferintele politice ale moderatorului "Pr. Ivan O. Radu", ridicate la rang de regulament al forumului.

07 Noi 2007, 21:22
Preot

Locaţie: Ploiesti

Ultima oară modificat de Pr. Ivan O. Radu pe 07 Noi 2007, 21:27, modificat 1 dată în total.

07 Noi 2007, 21:25
Administrator

Locaţie: Cluj

"3. Orice vizitator se supune deciziilor moderatorilor şi caută să ţină cont de opiniile lor. În cazul în care vă consideraţi nedreptăţit de moderator, scrieţi în privat administratorului, care va pune problema în atenţia grupului de moderatori."

Dvs in loc sa scrieti in privat administratorului continuati sa agitati lucrurile in public. Regretabil. Si desigur situatia nu poate continua asa.

07 Noi 2007, 21:25
Profil YIM WWW
Membru activ

Locaţie: Bucureşti / Zalău
@Megara

"3. Orice vizitator se supune deciziilor moderatorilor şi caută să ţină cont de opiniile lor. În cazul în care vă consideraţi nedreptăţit de moderator, scrieţi în privat administratorului, care va pune problema în atenţia grupului de moderatori."

Dvs in loc sa scrieti in privat administratorului continuati sa agitati lucrurile in public. Regretabil. Si desigur situatia nu poate continua asa.

Regretabil ca se moderereaza dupa preferinte si afinitati politice.
De ce sa mai scriu in privat cand exista o "Condica de reclamatii"? Thread-ul acela este deschis doar sa ne racim gura degeaba? Administratorul nu ar trebui sa se autosesizeze cand citeste reclamatiile postate acolo si sa le puna in atentia grupului de moderatori?

Consider ca mi s-a facut o nedreptate si nu renunt pana nu o sa mi se faca dreptate. Daca este cazul, am sa-mi pun in semnatura toate mesajele sterse abuziv.

07 Noi 2007, 21:33
Preot

Nu cred ca pe acest forum se face politica.Cat despre necatolici cred ca e binevenita prezenta lor atata vreme cat respecta pe forumistii catolici si nu calomniaza Biserica.

07 Noi 2007, 22:05
Profil YIM
Afişează mesajele de la anteriorul:  Sortează după  
Scrie un subiect nou Răspunde la subiect  [ 123 mesaje ]  Du-te la pagina 1, 2, 3, 4, 5 ... 13  Următorul